Garaj Kapıları

Elif Kepenk

Garaj kapılarımız BASE, LUX, SAFE ve PRESTIGE olmak üzere dört farklı model ile satışa sunulmuştur. Bu modelleri birbirinden ayıran özellikler yandaki tabloda bilginize sunulmuştur.

Garaj kapıları için pencere ve desen çeşitleri;
Garaj kapılarında pencere uygulması;güneş ışığından maksimum derecede faydalanmak ve içerisi ile dışarısı arasında görüntüsel bir bir bağ kurmak maksadı ile yapılır. Garaj kapılarımızda üç farklı renk pencere montajı yapmak mümkündür. Pencereleri sistem müsaade ettiği sürece istenildiği gibi montajını yapmak mümkündür. Arzu edilirse bu pencerelerin içerisine güzel bir görüntü yerleştirmekde mümkündür.
 
Servis kapısı seçenekleri (içten bakışa göre dışa açılır şekilde);
Garaj kapılarında servis kapısı uygulamaları dahili ve haric olarak ikiye ayrılır. Servis kapısı yönleri içeriden bakıldığında, dışa açılacak şekilde belirlenmiştir.
 
Garaj kapılarında yalıtım çok önemlidir. Bu nedenler hizmetinize sunulmuş yalıtım aksesuarları, “Alt Sızdırmazlık Fitili, Yan Sızdırmazlık Fitili, Üst Sızdırmazlık Fitili, Kapaklı Yan Sızdırmazlık Fitili”dir. Yalıtım aksesuarlarımız çok zor hava koşullarına çok uzun süreler dayanacak şekilde üretilmişlerdir.